OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (6 -13 września 2020r.)

1. PRZYPOMINAMY ORAZ PROSIMY O PRZESTRZEGANIE ZALECEŃ SANITARNYCH I ZAKRYWANIE UST I NOSA PRZEBYWAJĄC W KOŚCIELE.

2. We wtorek o godz. 16:30 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. W piątek przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze o godz. 8:00 i 12:00, a o 19:00 msza przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lourdzkim. Na wieczorną mszę bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą róż, które możemy ofiarować Matce Bożej lub zanieść choremu za którego się modlimy, czy na grób bliskiej osoby. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Z racji odpustu nie będzie w piątek Drogi Krzyżowej na Kalwarii. Czcicieli Męki Pańskiej zapraszamy w sobotę.

5. W sobotę rozpoczniemy kalwaryjski odpust Podwyższenia Krzyża św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania pandemii koronawirusa oraz za uczniów, rodziców i nauczycieli z racji rozpoczętego roku szkolnego. Zaprośmy na to wydarzenie również naszych najbliższych. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z nauką i adoracja Relikwii Krzyża św. O 16:00 wyjście na Kalwarię i Droga Krzyżowa i ok. 17:30 msza przy kościele Trzech Krzyży.

W niedzielę: o 9:15 procesja z Najświętszym Sakramentem na Kalwarię i o 10:00 Suma odpustowa. Naszym uroczystościom przewodniczyć będzie rektor naszego franciszkańskiego seminarium we Wronkach o. Hieronim Stypa. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej i facebooku.

6. Również w przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na Ziemię św. Zbiórka ta, zgodnie z zaleceniami Stolicy Apostolskiej, została przełożona, z racji pandemii, z Wielkiego Piątku na niedzielę 13 września.

7. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w soboty o 9:00.

8. Na furcie można nabyć indeksy katechizacji.

Prostujmy błędne drogi w sobie i wokół nas, a wtedy zasłużymy na błogosławieństwo Boga i przyczynimy się do zwycięstwa prawdy i miłości.