OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (14 - 21 lipca 2019r.)

1. Słowa naszej wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy pomogli nam w przygotowaniu organizacyjnym odpustu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – wszelkim służbom technicznym i porządkowym, noszącym sztandary i feretrony, ministrantom i orkiestrze z Parafii św. Karola Boromeusza. Dziękujemy wszystkim chorym i cierpiącym za wspólną modlitwę na górach oraz ich opiekunom, którzy pomogli w dotarciu na Kalwarię. Niech Pan Wam wszystkim błogosławi!

2. Decyzją władz zakonnych w naszej wspólnocie podejmują pracę: o. Joel Kokott jako gwardian i kustosz Sanktuarium, o. Honorat Rzepka jako wikary domu, o. Mikołaj Rąpała, o. Grzegorz Matlak, br. Bogumił Dudziński jako dyrektor Domu Pielgrzyma i br. Paschalis Konkol.
Serdecznie witamy Ich w naszej wspólnocie i życzymy wstawiennictwa Madonny Wejherowskiej w ich posługiwaniu w tym Sanktuarium.

3. Od środy rozpoczynamy duchowe przygotowanie do naszego parafialnego odpustu przez nowennę do św. Anny, którą odprawiać będziemy po mszy o godz. 8:00.

4. Piesza pielgrzymka z naszego miasta do Sianowa wyruszy z Parafii NMP Królowej Polski w sobotę po mszy o 6:30. Powrót w niedzielę w godzinach wieczornych. Program odpustu wywieszony jest na tablicy.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Mieczysława Basiagę (l. 74) z ul. Śmiechowskiej (pogrzeb odbył się w piątek), Teresę Lademann (l. 93) z ul. Sędzickiego (pogrzeb odbył się w sobotę) i Stanisława Formellę (l. 86) z ul. Sikorskiego (pogrzeb odbędzie się w poniedziałek). Wieczny odpoczynek…

Niech błogosławieństwo Boże, które za chwile przyjmiemy dla nas umocnieniem w dziełach miłosierdzia.