OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (19 - 26 maja 2019r.)

1. Majowe odprawiamy po mszy o godz. 8:00 i o 18:30. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie, które jest przygotowaniem do jubileuszu 20. Rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu.

2. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie dla wspólnoty Vera virtu.

3. W sobotę uroczystość Pierwszej Komunii św. w czasie mszy o godz. 10:00. Za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej wypraszajmy dla tych dzieci, ich rodziców i rodzeństwa łaskę jeszcze głębszego zjednoczenia z Jezusem.

W niedzielę dzieci pierwszokomunijne uczestniczyć będą w mszy o 10:30, dlatego prosimy pozostałych parafian, aby pozostawili miejsca w nawie głównej lub wybrali inną godzinę mszy.

4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe. Za złożone na ten cel ofiary, za rozumienie i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy.

5. W gablocie, na stronie internetowej i facebooku są już programy najbliższych odpustów. Zwracamy się z prośbą o pomoc w dobrym przeżyciu tego święta oraz godnym przyjęciu pielgrzymów. Wszyscy jesteśmy gospodarzami tego Sanktuarium i do nas należy również pielęgnowanie odpustowych tradycji.

6. Informujemy, iż z racji uroczystości odpustowych i rocznicowych intencje mszalne na III kwartał przyjmować będziemy wyjątkowo od przyszłego wtorku, czyli od 28 maja.

7. Są jeszcze miejsca na męskie Oblężenie Jasnej Góry w sobotę 22 czerwca. Wspólnota Vera Virtu jest współorganizatorem tego ogólnopolskiego spotkania. Wszelkie informacje dostępne są na facebooku wspólnoty. Zapisy przy furcie lub przez stronę internetową Vera Virtu.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Wojciecha Albeckiego (l. 60) z ul. Sikorskiego. (pogrzeb odbył się w czwartek). Wieczny odpoczynek…

Niech Boże błogosławieństwo nieustannie towarzyszy nam w codziennym życiu w pielgrzymce do nieba.