OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (28.04 - 5.05.2019r.)

1. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jest on kolejną okazją do wsparcia polskich rodzin przez modlitwę, miłość i pomoc miłosiernego serca.

2. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski i naszej archidiecezji. Msze św. jak w dzień powszedni.

3. W środę rozpoczniemy miesiąc maj. Zapraszamy wszystkich Czcicieli Matki Bożej na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy po mszy o godz. 8:00 i o 18:30.

4. W czwartek, po wieczornej mszy, o. Florencjan zaprasza na katechezę: wiara, a kryzys moralności.

5. W piątek przeżywać będziemy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze o godz. 6:30, 8:00, 12:00 i 19:00. Jest to również kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.

6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W czwartek o godz. 19:00 msza o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji ministrantów i ich rodzin. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół Wpatrzeni. Serdecznie zapraszamy. W sobotę o 8:00 msza dla wspólnoty Żywego Różańca i różaniec fatimski w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi oraz wymiana tajemnic.

Naszych chorych odwiedzimy w czwartek i wyjątkowo w tym miesiącu w sobotę. O. Benedykt swoich chorych odwiedzi 10 maja.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 10:30 msza dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św., natomiast o 12:00 msza dla FZŚ i spotkanie formacyjne.

8. W przyszły wtorek (7 maja) o 17:00 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

9. Po raz trzeci grupa męska Vera Virtu organizuję pielgrzymkę autokarową na męskie Oblężenie Jasnej Góry w sobotę 22 czerwca. Zachęcamy panów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Wszelkie informacje dostępne są na facebooku wspólnoty. Zapisy przy furcie lub przez stronę internetową Vera Virtu.

10. Starosta Wejherowski i proboszcz Parafii NMP Królowej Polski zapraszają na Mecz charytatywny Samorządowcy vs. Księża, który odbędzie się 3 maja o 16:00 na stadionie Gryfa Wejherowo.

Niech w nasze życie wejdzie Zmartwychwstały Jezus, tak jak przyszedł do Wieczernika, a z naszych serc niech płynie pełne nadziei: „Jezu, ufam Tobie”.