OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (20 - 27 stycznia 2019r.)

1. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża Franciszka z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

2. W poniedziałek i wtorek pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach. Wspomnijmy w modlitwie tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Niech naszym podziękowaniem, oprócz kwiatów i upominków będzie modlitwa oraz ofiarowana Komunia św.

3. Również w poniedziałek, po wieczornej mszy, spotkanie Męskiej Grupy Vera Virtu, na które zapraszamy mężczyzn pragnących spojrzeć po męsku na wiarę. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 msza szczególnie dla panów i wspólnoty Vera Virtu.

4. W czwartek, po wieczornej mszy, o. Florencjan zaprasza na katechezę dla dorosłych na temat: "Wiara jako "stanie przy" i "rozumienie" Świadka.

5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe. Za złożone ofiary już dzisiaj serdecznie dziękujemy.

6. Również w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszym Sanktuarium Katarzynę Chęsy, świecką misjonarkę, która od wielu lat mieszka w Kazachstanie. Po mszy o 17.00 zapraszamy na koncert w jej wykonaniu.

7. W przyszły poniedziałek (28 stycznia) we farze odbędzie się Verba Sacra Biblia Kaszubska. Przedstawione zostaną Listy św. Jana Apostoła. Początek o godz. 17.00.

8. Na furcie można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy również do nabywania świec gromnicznych z wizerunkiem Matki Bożej Gromnicznej, wykonanych z pachnącego wosku i przygotowanych specjalnie
na 2 lutego. Cena świecy 12 zł.

Stągwie naszych serc podczas tej Uczty Weselnej, zostały napełnione radością i miłością Bożą, wypływającą ze Słowa i Pokarmu Zbawienia, którego nie zabrakło dla nikogo podczas tej Eucharystii. Zanieśmy tę radość i miłość wszędzie tam, gdzie w tym tygodniu będziemy, niech wszyscy zobaczą,
że tylko w Bogu jest prawdziwa radość i wesele.