OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (18 - 25 listopada 2018r.)

1. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie wspólnoty Vera Virtu, na które zapraszamy mężczyzn chcących pogłębić swoją przyjaźń z Bogiem i jeszcze bardziej zaangażować się w życie Kościoła.

2. W czwartek, po wieczornej mszy, zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych i nie tylko na temat Co to znaczy, gdy ktoś mówi „wierzę”?

3. Przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą roku liturgicznego, w której świętować będziemy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata; po sumie o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania Sercu Bożemu.

4. Również w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie alumnów z gdańskiego seminarium. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie, zgodnie z zarządzeniem Ks. Abpa Metropolity, na seminarium w Oliwie.

5. Zbliża się adwent, prosimy rodziców, aby pomogli przygotować lampiony swoim pociechom. Zachęcamy również dorosłych, aby na roratach byli ze swoimi lampionami.

6. Przy furcie można już nabyć opłatki wigilijne i kartki świąteczne. Informujemy, że na terenie naszej Parafii nie rozprowadzamy po domach opłatków.

7. Przy furcie można nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy ciekawe świadectwo szewca, który szył buty dla świętego. Polecamy również nasze kalendarze, które są cegiełką na prace remontowe.

Otwórzmy nasze serca na moc błogosławieństwa Bożego, które ma moc oświetlić wszystkie nasze mroki codziennego życia.