OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (23 - 30 września 2018r.)

1. Od wtorku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. O. Franciszka, którą odprawiać będziemy po mszy o godz. 8.00. Wszystkich czcicieli Biedaczyny z Asyżu serdecznie zapraszamy.

2. Również we wtorek o godz. 19.30 odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

3. W środę wspólnota Uwielbienia zapraszam na pierwsze po wakacjach spotkanie modlitewno – formacyjne w kaplicy Domu Pielgrzyma po wieczornej mszy.

4. W czwartek o godz. 19.30 odbędzie się zapowiadane wcześniej spotkanie dla przedstawicieli wszystkich wspólnot działających przy naszym Sanktuarium.

5. W piątek o godz. 17.30 spotkanie dla zelatorów Żywego Różańca.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe. Za złożone ofiary już dzisiaj serdecznie dziękujemy.

7. Zapraszamy chłopaków do grona ministrantów w naszym Sanktuarium. Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o 9.00 w salce przy zakrystii. Więcej informacji można znaleźć na facebooku.

8. W piątek i sobotę (28 i 29 września) od godz. 10.00 w Gowinie i Ustarbowie, odbędzie się kwesta. Prosimy o pomoc dla naszego klasztoru i Kuchni św. Franciszka przez ofiarowanie płodów rolnych
i artykułów spożywczych. Natomiast w Gniewowie kwesta obędzie się w sobotę (6 października) również od godz. 10.00.

9. W związku z planowanym remontem kaplicy cmentarnej od października pogrzeby sprawowane będą w kościele dlatego prosimy, aby sprawy związane z pochówkiem załatwiać najpierw w kancelarii parafialnej a następnie w biurze administracji cmentarza.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo; niech ono będzie dla nas wsparciem i umocnieniem w rozpoczętym dzisiaj tygodniu pracy i nauki.