OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (19 - 26 sierpnia 2018r.)

1. W poniedziałek męska wspólnota Vera Virtu zaprasza panów na kolejne spotkanie po wieczornej mszy.

2. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe. Za każdy gest życzliwości i zrozumienia bardzo serdecznie dziękujemy.

3. Nasza piesza pielgrzymka do Swarzewa wyruszy w sobotę 1 września przed mszą o godz. 6:30. W celach organizacyjnych prosimy wszystkich, którzy pragną z nami pielgrzymować o zapisywanie się przy furcie lub w zakrystii. Dotyczy to sprawy związanej z zamówieniem jednego lub więcej autokarów. Już dzisiaj zapraszamy do licznego i godnego udziału w pielgrzymce.

Natomiast w poniedziałek (27 sierpnia) po wieczornej mszy spotkanie organizacyjne dla wszystkich funkcyjnych.

4. Nasza parafia organizuje wyjazd dla młodzieży na rekolekcje w Warszawie o nazwie „Stadion Młodych – włącz pełnię wiary”, które odbędą się 6 października. Koszt wyjazdu 60zł. Zapisać się można na furcie klasztornej lub u o. Benedykta.

Natomiast Akcja Katolicka zaprasza na wyjazd do Lednicy w sobotę 1 września na doroczne spotkanie seniorów. Koszt wraz z ubezpieczeniem 75zł. Wyjazd o godz. 600 sprzed Pałacu Przebendowskich.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Agnieszkę Jasińską (l. 83) z ul. Sikorskiego (pogrzeb odbył się w sobotę). Wieczny odpoczynek…

Umocnieni Bożą Mądrością i pokrzepieni Ciałem i Krwią Zbawiciela wróćmy do naszej codzienności i głośmy Jezusa w naszych domach, rodzinach, w sąsiedztwie i w miejscach pracy. Niech w tej misji umacnia nas błogosławieństwo Trójjedynego Boga.