OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (15 - 22 lipca 2018r.)

1. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie Grupy Męskiej Vera Virtu.

2. Od wtorku rozpoczynamy duchowe przygotowanie do naszego parafialnego odpustu przez nowennę do św. Anny, którą odprawiać będziemy po mszy o godz. 8:00.

3. Piesza pielgrzymka z naszego miasta do Sianowa wyruszy z Parafii NMP Królowej Polski w sobotę po mszy o godz. 6:30. Powrót w niedzielę w godzinach wieczornych. Program odpustu wywieszony jest na tablicy.

4. Przy furcie można nabyć pamiątki z naszego Sanktuarium. Polecamy kalendarze na przyszły rok oraz cukierki – krówki św. Franciszka. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na prace remontowe. Można również nabyć prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym przeczytamy ciekawy artykuł o szkaplerzu oraz o trochę zapomnianym kulcie do Najdroższej Krwi Chrystusa.

Niech błogosławieństwo Boże, będzie dla nas umocnieniem i wsparciem w głoszeniu Zbawiciela wszystkim potrzebującym.