OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (10 - 17 czerwca 2018r.)

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w czasie oktawy dali świadectwo wiary i uwielbiali Jezusa Eucharystycznego w czasie procesji. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom i całemu orszakowi procesyjnemu.

Informujemy, iż w tym tygodniu o godz. 19:00 zostaną odprawione msze za ofiarodawców i budowniczych ołtarzy na Boże Ciało: w środę – I ołtarz, w czwartek – II ołtarz i w piątek IV ołtarz.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po mszy o godz. 8:00 i o 18:30.

3. W poniedziałek przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze św. o godz. 8:00 i 12:00, a o 19:00 Msza św. przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim.

Na wieczorną mszę bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą róż, które możemy ofiarować Matce Bożej lub zanieść choremu za którego się modlimy, czy na grób bliskiej osoby. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W środę przypada święto św. Antoniego z Padwy. Msze św. jak w dzień powszedni.

5. W piątek po wieczornej mszy spotkanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

6. W przyszłą niedzielę na wieczorną mszę zapraszamy wszystkich mężczyzn.

7. Zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w uroczystościach odpustowych Matki Bożej Wejherowskiej Uzdrowienia Chorych na duszy i ciele 30 czerwca i 1 lipca.

8. Msza św. dla uczniów i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w czwartek, 21 czerwca, o godz. 8:00.

9. W sobotę, 23 czerwca, po raz drugi na Jasnej Górze spotkają się polscy mężczyźni. Organizujemy wyjazd na to spotkanie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje i zapisy przy furcie.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Eugenię Rapa (l. 61) z ul. Leśnej (pogrzeb odbył się w środę). Wieczny odpoczynek…

Na trudy walki ze złem w nas i wokół nas przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo.