OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (3 - 10 czerwca 2018r.)

1. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po mszy o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci sypiących kwiatki oraz noszących feretrony i sztandary. Na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po mszy o godz. 8.00 i o 18.30.

3. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie dla wspólnoty Vera Virtu.

4. We wtorek przypada 19. rocznica koronacji Cudownego Obrazu. Zawierzajmy nasze sprawy Tej, która to miejsce wybrała na łaski swej stolicę.

5. W czwartek o 1900 Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji ministrantów i ich rodzin. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół Wpatrzeni. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze w tym dniu według porządku codziennego. Z racji II piątku miesiąca zapraszamy wszystkich Czcicieli Męki Pańskiej na Drogę Krzyżową na Kalwarii. Początek w kościele o godz. 16.00.

7. W sobotę natomiast zapraszamy wszystkich mężczyzn na IV Męską Drogę Krzyżową. Początek w naszym kościele o godz. 15.15, skąd po krótkiej modlitwie udamy się na Kalwarię.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dla wspólnoty FZŚ i spotkanie formacyjne.

9. Organizujemy wyjazd na męskie Oblężenie Jasnej Góry w sobotę 23 czerwca. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje i zapisy przy furcie. Koszt wyjazdu 100zł.

10. Z racji wyjazdu ojców na kapitułę, czyli spotkanie wszystkich franciszkanów z prowincji nie będzie w tym tygodniu dyżuru spowiedziowego na dzwonek. Spowiedzi słuchać będziemy tylko przed mszami. Również kancelaria parafialna będzie nieczynna w poniedziałek i środę.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Wandę Węgielewską (l. 85) z ul. Matejki (pogrzeb  odbył się w piątek). Wieczny odpoczynek…

Na kolejny tydzień kroczenia drogami Pan przyjmijmy Jego błogosławieństwo.