OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ( 8 - 15 kwietnia 2018r.)

1. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jest on kolejną okazją do wsparcia polskich rodzin przez modlitwę, miłość i pomoc miłosiernego serca. Zgodnie z decyzją Ks. Abpa Metropolity zbiórka przed kościołem na rzecz ubogich i potrzebujących.

2. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. według porządku codziennego. To także Dzień Świętości Życia. W tym dniu przez duchową adopcję będziemy mogli otoczyć opieką dzieci nienarodzone, którym grozi śmierć. Przyrzeczenia duchowej adopcji można będzie złożyć w czasie mszy o 1900.

3. W poniedziałek po wieczornej mszy zapraszamy mężczyzn na spotkanie Grupy Vera Virtu.

4. We wtorek o 17.00 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

5. W środę przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze św. o godz. 8.00, 12.00, a o 1900 Msza św. przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim. Na wieczorną mszę bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą róż, które możemy ofiarować Matce Bożej lub zanieść choremu za którego się modlimy, czy na grób bliskiej osoby. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W piątek po wieczornej mszy spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Zygmunta Trzebiatowskiego (l. 81) z ul. Sikorskiego (pogrzeb odbędzie się w poniedziałek). Wieczny odpoczynek…

Błogosławieństwo Boga niech spocznie na nas i pomaga nam w pielgrzymce życia. Niech wszczepi w nasze serca miłość do Boga i ludzi, której tak bardzo dziś potrzeba.