OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (29.10 - 5.11.2017r.)

1. W środę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 6:30, 8:00, 9:15, 10:30, 12:00 i 19:00.

O godz. 12:30 nabożeństwo na straym cmentarzu, a o 13:30 procesja żałobna i Msza św. na nowym cmentarzu.

W środę i w czwartek przez jednorazowe nawiedzenie koscioła mozna zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Zyskując ten odpust trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przyjąc Komunię św. i odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwę na intencje Ojca świętego.

W dniach 1 - 8.11. można zyskać odpust zupełny za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę w ich intencji.

Wypominki prosimy składać w zakrystii lub przy furcie. Od 2 do 8.11 o godz. 8:00 będzie odprawiana Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach i różaniec o 18:30.

Po mszy o 8:00 procesja do krypt naszego koscioła, gdzie modlić się będziemy za zmarłych fundatorów, dobrodziejów, zakonników, pielgrzymów i zmarłych z naszych rodzin.

2. W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 6:30, 8:00. 12:00 i 19:00.

W Dzień Zaduszny Msza św. w kaplicy cmentarnej o 9:30, a na starym cmentarzu o 16:00.

3. W piatek natomiast przypada wspomnienie Zmarłych Braci, Sióstr, ROdziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego.

4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W czwartek o 19:00 Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji mnistrantów i ich rodzin, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o 17:00 Msza św. na która zapraszamyd zieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami. W czasie tej mszy zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa. W sobotę o godz. 8:00 Msza sw. dla Żywego Różańca i wymiana tajemnic. W czwartek i piątek odwiedzimy naszych chorych.

Również w piątek po wieczornej mszy spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

Niech błogosławieństwo, którym kończymy tę ofiarę, pomoże nam wypełnić największe przykazanie miłości, aby nasze chrześciaństwo nie było tylko z nazwy, ale zostało potwierdzone przez całe nasze życie.