OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (14 - 21 maja 2017r.)

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 i o 18.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży.

2. We wtorek - szósty dzień nowenny przed swiętem św. Antoniego z Padwy.

3. W czwartek, po wieczornej Mszy św., zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę na kolejna katechezę dla dorosłych.

4. Próby dla dzieci pierszokomunijnych w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.30.

5. W sobotę uroczystość Pierwszej Komunii św. w czasie Mszy św. o 10.00. Za wstawiennictwem Maryi wypraszajmy dla tych dzieci, ich rodziców i rodzeństwa łaskę jeszcze głębszego zjednoczenia z Jezusem.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Eugeniusza Blaszke (l. 81) z ul. Sikorskiego i Mirosławę Osiecką (l. 59) z ul. Sikorskiego (pogrzeby odbyły się w czwartek) oraz Irenę Gromowską (l. 90) z ul. Obrońców Westerplatte (pogrzeb odbył sie w sobotę). Wieczny odpoczynek...

Idźmy z błogosłąwieństwem w ten świat, by budować duchową świątynię i w swoim życiu ukazywać Chrystusa, naszą drogę, prawdę i życie.