OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (7 - 14 maja 2017r.)

1. ROZPOCZYNAMY DZISIAJ TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA. Pamiętajmy w naszych modlitwach o powołanych z naszego miasta oraz prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. Majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 i o 18.30. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. niech będą oe naszą odpowiedzią na wezwanie Maryi, która 100 lat temu, we Fatimie, wzywała do modlitwy i pokuty.

3. W piątek, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, po wieczornej Mszy św., wszystkich noszących sztandary i feretrony. Nasze zaproszenie kierujemy również do tych, którzy chcą poświęcić się tej posłudze. Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie w pielegnowanie odpustowych tradycji.

4. We wtorek - piąty dzień nowenny przed świetem św. Antoniego z Padwy.

5. W czwartek dzień poświęcony Pani Wejherowskiej. Msze św. o godz. 8.00 i 12.00, a o 19.00 Msza św. przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu, w poniedziałek i piatek, odbędą się próby dla dzieci pierwszokomunijnych  o godz. 16.30.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 Msza św. i spotkanie formacyjne dla FZŚ.

Tylko Jezus jest bramą, która prowadzi do zbawienia. On pozostawił nam wzór, abysmy szli Jego śladami. Nie szukajmu innych pasterzy, ale odważnie trwajmy przy naszym Zbawicielu. On zawsze jest przy nas i przez Niego Bóg błogosławi na i całemu światu.