OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (12 - 19 lutego 2017r.)

1. Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przeżyciu Dnia Chorego w naszym Sanktuarium.

Dziękujemy Chorym za liczny udział, ich opiekunom za pomoc w dotarciu podopiecznych do świątyni i tym, którzy łączyli się z nami duchowo.

Dziękujemy Paniom z naszego Caritasu i Klubu Seniora, które przygotowały poczęstunek.

Dziękujemy za pomoc i życzliwość taksówkarzom z TAXI PLUS Wejherowo.

Dziękujemy Siostrom Szarytkom za ofiarowane chorym Cudowne Medaliki.

Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

2. W środę o godz. 16.00 w kościele odbędzie się próba liturgiczna dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. za śp. Jakuba Wejhera i Jego rodzinę w 360. rocznicę śmierci oraz o błogosławieństwo Boże dla naszego Miasta. Uroczystości z udziałem władz Miasta i Powiatu, przedstawicieli Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego i pocztów sztandarowych rozpoczną się modlitwą i złożeniem kwiatów w krypcie rodziny Wejherów o godz. 11.45. Przed mszą zostanie poświęcona tablica upamiętniająca osobę śp. Stanisława Kleina, wieloletniego organisty i inicjatora uroczystości rocznicowych związanych z Jakubem Wejherem.

4. W dniach 6 – 13 maja br. organizowana jest pielgrzymka do Ziemi św. Koszt to 3600zł i 50 dolarów. Wylot i przylot pielgrzymki jest z lotniska w Gdańsku. Zapisy przy furcie. Bliższych informacji udziela o. Dariusz.

5. Na furcie jest do nabycia prasa katolicka. W Gościu niedzielnym znajdziemy ciekawy artykuł o s. Łucji z Fatimy oraz o pięknym śpiewie gregoriańskim.

Niech ta święta liturgia, w której uczestniczyliśmy, pozwoli nam postępować drogą przykazań i drogą miłości. Niechaj umocni nas w tym Boże błogosławieństwo.