OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (27.03 - 03.04.2016r.)

1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę, a przed kościołem zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota. W piątek wynagradzajmy Sercu Jezusowemu za grzechy nasze i całego świata. Nie będzie Mszy św. szkolnej o godz. 17.00. W sobotę o 8.00 Msza św. dla wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic. W czwartek i piątek przed południem odwiedzimy naszych chorych z comiesięczną posługą.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Miłosierdzia Bożego, do którego przygotowujemy się przez nowennę, którą odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 i 0 15.00.

5. Również w przyszłą niedzielę swoje zakonne imieniny obchodzić będzie o. Ryszard; zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w czasie Mszy św. o godz. 8.00.

6. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Abpa Metropolity w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

7 Zbliża się uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego poprzez otoczenie swoją modlitwą dzieci nienarodzonych, którym grozi śmierć. Dodatkowe informacje i deklaracje można uzyskać przy stoisku z prasą.

8. Osoby zainteresowane wolontariatem ŚDM i chcące udać się na spotkanie z papieżem w Krakowie zapraszamy na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św. w kościele Chrystusa Króla.

9. Na furcie lub przed kościołem można nabyć nasz nowy kalendarz na 2017 rok, cukierki - krówki św. Franciszka oraz nowy modlitewnik na Rok Miłosierdzia z miejscami jubileuszowymi w Wejherowie, czyli naszym Sanktuarium i Sanktuarium Piaśnickim.