OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (10 - 17 stycznia 2016r.)

1. Jutro przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze św. o godz. 8.00 i 12.00, a o 19.00 Msza św. przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim. Zapraszamy na godz. 18.30 na wspólnie kolędowanie z chórem Laudate Dominum z Parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie.

2. W piątek swoje zakonne imieniny obchodzić będzie o. Arnold; zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w czasie Mszy św. o godz. 8.00.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.00 śpiewać będzie chór Harmonia, który świętuje jubileusz 95. rocznicy istnienia.

5. W tym tygodniu kończymy nasze duszpasterskie odwiedziny. W czasie kolędy prosimy o wyrażenia chęci przyjęcia na noclegi pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży w lipcu tego roku. Można to też uczynić zgłaszając się na furtę klasztorną.

W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców:

w poniedziałek: ul. Sikorskiego nr 220, 2258, 323, 2547 i nowe bloki 37, 39 i 41
oraz nr 4967 B;

we wtorek: ul. Sikorskiego nr 6078, 7173 A, 7577, 79101, 80100, 103127,
120, 122148;

w środę: ul. Odrębna, Leśna, ul. Skibniewskiej, Sędzickiego, ul. Paderewskiego i Obrońców Westerplatte;

w czwartek: ul. Kasprowicza, ul. Matejki i kolęda dodatkowa, dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie.

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00.

6. Kancelaria parafialna, z racji kolędy, czynna jest w poniedziałek i środę od godz. 10.00 do 11.30.

7. Po tej niedzieli nie będzie już żywego żłóbka.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Jana Kolm (l. 79) z os. Staszica (pogrzeb odbył się we wtorek) i Grażynę Ciskowską (l. 60), (pogrzeb odbędzie się w poniedziałek). Wieczny odpoczynek…

Nakarmieni Słowem i Ciałem Zbawiciela, idźmy w naszą codzienność z radością, pokorą i łagodnością, jako umiłowane dzieci Boga.